Perşembe , 20 Haziran 2024
Anasayfa / Manşet / BEST GRUBU 242’İNCİ BULUŞMASINDA

BEST GRUBU 242’İNCİ BULUŞMASINDA

Bursa’da tanınmış ve ulusal ölçekte yatırımlara imza atmış sanayici ve iş insanlarından oluşan BEST Grubu 242’inci kez bir araya geldi. Kaplanlar Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kaplan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada gündemdeki ekonomik gelişmeler masaya yatırıldı.

BEST GRUBU 242’İNCİ BULUŞMASINDA

Her ay geleneksel olarak buluşan BEST Grubu, ülke gündemindeki konuları değerlendirmek ve sanayicinin sorunlarını objektif olarak ele almak için bu kez Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde buluştu.

Kaplanlar Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kaplan’ın ev sahipliğini üstlendiği yemekli toplantıya, Zorlu Holding Eş Başkanı Zeki Zorlu, Prof. Dr. Ali Ceylan, İş insanı Nuri Tike, İş İnsanı Tuğrul Karasarlıoğlu, Turizmci Işık Uğurtuğ, Gümrük Müşaviri ve URTEB Başkanı Ahmet Özenalp, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İlker Oral katıldı.

GÜNDEM EKONOMİ VE DIŞ TİCARET

Bursalı iş insanlarının gündeminde ise ekonomik dalgalanmalar ve dış ticarete yansımaları vardı. Rusya/ Ukrayna savaşının etkilerinin de konuşulduğu toplantıda sanayicilerin durumu ve üretimdeki gidişat değerlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir