Cuma , 24 Mayıs 2024
Anasayfa / Rekabet.Net / BEST GRUBU YILIN İLK TOPLANTISINDA

BEST GRUBU YILIN İLK TOPLANTISINDA

Bursa’ya yön veren önemli iş adamlarının bir araya gelerek oluşturduğu Best Grubu, yeni yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi. İş adamı Nuri Tike’nin dostlarını ağırladığı toplantıda Türkiye’nin gündemini ilgilendiren birçok konu masaya yatırıldı.

Her ay geleneksel olarak bir araya gelen Best Grubu yeni yılın ilk toplantısını Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi(DOSAB)’nde gerçekleştirdi. Ekonomiye katkıda bulunan ve iş dünyasına yön veren iş adamlarının katıldığı toplantıda önemli gündem maddeleri vardı. Türkiye meselelerinin ele alındığı toplantıda, ekonomik yatırımlar, sanayi ve rekabetle ile ilgili engeller de konuşuldu.

Toplantıya Zorlu Holding Eş başkanı Zeki Zorlu, iş adamı, gümrük müşaviri ve URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, Prof. Dr. Ali Ceylan, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Çoşkun İrfan, Turizmci Işık Uğurtuğ, Nuri Tike, Sinta Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Kaplanlar Soğutma sahibi Ertuğrul Kaplan, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu ve gazeteci Tahsin Ardıç katıldı.

Rekabet.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir