Cuma , 24 Mayıs 2024
Anasayfa / Manşet / Best Grubu ekonomiyi konuştu

Best Grubu ekonomiyi konuştu

Yaz bitti. Best Grubunun yeni iş dönem toplantıları başladı. Adres Siesta Meşelipark idi.

Bursa sanayisinin önemli isimlerinin bir araya geldiği ve geleneksel olarak 25 yıldır toplanarak, dostluklarıyla tüm iş dünyasına örnek teşkil eden Best Grubu, yeni dönem toplantılarına başladı.

Yaz tatilinin ardından ilk toplantının ev sahipliğini iş adamı, gümrük müşaviri ve URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp üstlendi.

“Yemek öncesi Siesta Meşelipark’ta neşeli dakikalar”

Özenalp’in ev sahipliğinde Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri Siesta Meşelipark’ta bir araya gelen Best Grubu hasret giderdi. İlerleyen saatlerde ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumun değerlendirilmesini Prof. Dr. Ali Ceylan moderatörlüğünde yapan iş adamları, turizm, hizmet, ihracat, sanayi üretimi dahil bir çok konuda bilgi alışverişinde bulundular.

Toplantıya Zorlu Holding Eş başkanı Zeki Zorlu, Prof. Dr. Ali Ceylan, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Çoşkun İrfan, Taşdelen Grup Başkanı Mustafa Taşdelen, Turizmci Işık Uğurtuğ, Nuri Tike, Sinta Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu katıldı.

Best Grubu’nun bu ayki konuğu ise yüksek Mühendis İsmail Ertaş’tı.

Rekabet.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir