Pazartesi , 15 Temmuz 2024
Anasayfa / Manşet / BEST GRUBU İFTARDA BULUŞTU

BEST GRUBU İFTARDA BULUŞTU

Her ay geleneksel olarak buluşan BEST Grubu bu kez iftar yemeğinde bir araya geldi. Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Bursa’nın önemli iş insanları eşleriyle birlikte katıldı. Rusya/Ukrayna savaşının sanayiciye etkisinin konuşulduğu yemekte iş insanları Ukrayna/ Rusya savaşının bazı malların üretimini ve ihracatını olumsuz yönde etkileyeceğini dile getirdi.

BEST GRUBU İFTARDA BULUŞTU

GÜNDEM: SAVAŞIN ETKİLERİ

İftarda bir araya gelen iş insanlarını gündeminde ise Rusya/Ukrayna savaşının Türkiye’ye etkileri vardı. Savaştan Türkiye’nin özellikle dış ticaret alanında etkilendiğini vurgulayan BEST Grubu, savaşan ülkelere özellikle tekstil ve gıda ihracatı anlamında zorluk yaşandığına dikkat çekti İhracat bedellerinin Ukrayna ve Rusya’dan Türk parası ile tahsiline yönelik düzenlemenin önemli olduğuna değinen iş insanları, ramazan ayının ülkemizde her zamankinden daha çok birlikteliğe vesile olmasını diledi.

İFTARA KİMLER KATILDI

Almira Otel’de gerçekleşen iftara Zorlu Holding Eş Başkanı Zeki Zorlu ve eşi Türkan Zorlu, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan ve eşi Hanife İrfan , Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal ve eşi Müjgan Baykal, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral ve eşi Asuman Oralİş insanı Nuri Tike ve eşi Sevim Tike, Prof. Dr. Ali Ceylan ve Sabahat Ceylan, Turizmci Işık Uğurtuğ ve eşi Çağla Işık , Gümrük Müşaviri Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp katıldı.

Rekabet.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir