Salı , 16 Temmuz 2024
Anasayfa / Manşet / Genel Başkan Özenalp Bursa Firmalarını Tebrik Etti

Genel Başkan Özenalp Bursa Firmalarını Tebrik Etti

BTSO tarafından düzenlenen, ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması 2020– 2021” sonuçları belli oldu. URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, bir mesaj yayınlayarak araştırma sonuçlarında başarılı olan tüm firmaları tebrik etti.

URTEB BAŞKANI ÖZENALP’TEN BURSA FİRMALARINA TEBRİK

BTSO’nun Türkiye’nin en kapsamlı saha araştırmalarından biri olarak çeyrek asırdan bu yana düzenlediği ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması’nın 2021 yılı sonuçları belli oldu.

Firmaların net satışlarıyla sıralandığı araştırma sonuçlarına göre ilk sırayı önceki iki yılda olduğu gibi yine Oyak Renault, ikinci sırayı TOFAŞ, üçüncü sırayı ise Borçelik aldı.

URTEB BAŞKANI ÖZENALP TEBRİK ETTİ

URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) Genel Başkanı Ahmet Özenalp, araştırma sonucunda yer alan bütün firmaları tebrik etti. Özenalp’in “rekabet” vurgusu yaptığı tebrik mesajı şöyle;

“Değerli Sanayi Kuruluşumuz,

“2020-2021 yılında yaşadığımız pandemi süreci, bütün dünyanın ekonomik faaliyetlerini olumsuz olarak etkileyip, birçok firmanın piyasadan çekilmesine hatta iflas etmesine neden olmuştur.

Buna rağmen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) kent ekonomisine ışık tutmak amacıyla bu yıl 25’inci kez düzenlediği ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması – 2021’ sonuçlarında göstermiş olduğunuz başarı nedeniyle şahsınız başta olmak üzere bu başarıda   katkısı olan tüm çalışanlarınızı en içten duygularımla kutluyorum.

Üretim, ihracat ve diğer ekonomik faaliyetleriniz nedeni ile Türk sanayisinin, dünya sanayisiyle rekabet etmesi için yapmış olduğunuz çalışmalar, ekonomimize vermiş olduğunuz katkılar ve gösterdiğiniz başarıdan dolayı şahsım ve URTEB Yönetim Kurulu’m adına sizleri tebrik eder, başarılarınızın daim olmasını dilerim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir