Pazartesi , 22 Nisan 2024
Anasayfa / Manşet / URTEB KIŞ DÖNEMİNE HAZIR

URTEB KIŞ DÖNEMİNE HAZIR

Yaz dönemini geride bırakan URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği), kış dönemine hızlı bir giriş yaptı. Yeni dönemle ilgili plan ve projelerini de tamamlayan URTEB’de, Halkla İlişkiler Personeli olarak Birsen Cingöz görev alacak.

Araştırmaların daha hızlı bir şekilde yapılmasını hedefleyen URTEB, bünyesine yeni kattığı Halkla İlişkiler personeliyle yoluna daha hızlı ve etkin bir şekilde devam edecek.

Halka İlişkiler personeli Cingöz, birlik içi yazışmaları, toplantı organizasyonlarını, evrak işlerini takip etmenin yanı sıra birliğimize katkı sunacak araştırmalar da yapacak. Ayrıca URTEB web sitesini ve sosyal medyasını aktif olarak kullanarak birliğimizi daha tanınır hale getirecek personelimiz, Pazartesi ve Cuma günleri öğleden sonra, diğer günler de öğleden önce URTEB’de olacak.

BİRSEN CİNGÖZ KİMDİR?
Gümüşhane Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü‘nden mezun olan Cingöz, aynı zamanda Slovakya Trnava Üniversitesi’nde Erasmus programına katıldı. Bursa.com sitesinde haber editörlüğü de yapan Cingöz, çeşitli kurumlarda Halkla İlişkiler görevini yürüttü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir