Cuma , 24 Mayıs 2024
Anasayfa / Rekabet Kurumu / Maysan Mando Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş. hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 11 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. (19.4.2019)

Maysan Mando Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş. hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 11 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. (19.4.2019)

Maysan Mando Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.’nin şikâyetçiye mal vermeyi reddettiği, şikâyetçinin rakipleriyle ortak hareket ederek şikâyetçiyi pazar dışına itmeye çalıştığı ve böylelikle rekabeti engellediği iddialarına ve yeniden satış fiyatını belirleyip belirlemediğinin tespitine yönelik olarak yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu sözlü savunma toplantısı, 11 Haziran 2019 tarihinde saat 14.30’da yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyen şikâyetçi ve üçüncü kişilerin, “Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca, toplantı konusu ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 27 Mayıs 2019 günü mesai saati sonuna kadar Rekabet Kurumuna başvurmaları gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir