Pazartesi , 22 Nisan 2024
Anasayfa / Manşet / URTEB Sanayiciyi Dinliyor

URTEB Sanayiciyi Dinliyor

 

Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB), sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Hayata geçirdiği ulusal ve uluslararası projelerle fark yaratan URTEB, bu kez sanayici ve iş insanlarının sorunlarını dinleyecek.

“Sorunları Birlikte Aşacağız”

Rekabet.net’e konuşan URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp; “Sanayicilerimizin, özellikle Bursa sanayicilerinin yaşadığı problemleri gün yüzüne çıkarmak ve çözümüne katkı sunmak istiyoruz. Haksız rekabeti önlemek ve burada yaşanan tıkanıklıkları elbirliği ile aşmamız gerekiyor. URTEB olarak başlattığımız bu projeyle birlikte sanayicilerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk.” dedi.

Problemleri Aktaracaklar

URTEB’in başlatmış olduğu, “URTEB Sanayiciyi Dinliyor” projesiyle, sanayiciler iş hayatında karşılaştıkları problemleri, info@urteb.org adresine iletebilecek. Toplanan şikayetler ve çözüm önerileri, şahıs ve firmalardan bağımsız olarak ele alınacak ve sanayicilerin yaşadığı genel problemler başlığı altında toplanacak. Ayrıca istenilmeyen hiçbir bilgi paylaşılmayacak. Elde edilen veriler, çözüme kavuşturulması için ilgili kurumlarla ve kamuoyuyla paylaşılacak.

Özenalp’in Röportajı Gündem Yaratmıştı

Rekabet.net sitesinde daha önce yayınlanan Başkan Özenalp’in dış ticarete yön veren kurumlarda yaşanan sorunları açıkça dile getirdiği röportajı, kamuoyunda deprem etkisi yaratmıştı. Bu röportajdan sonra sanayicimizi ve dış ticaret insanımızı ilgilendiren birçok konuda, geri bildirim aldıklarını belirten Özenalp; “Bu nedenle URTEB olarak yeni bir proje başlatıyoruz. Sorunları açığa çıkarmak ve üstesinden gelmek için “URTEB sanayiciyi dinliyor” çok anlamlı bir proje olacak. Tüm sanayici arkadaşlarımı birlikte hareket etmeye çağırıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir