Pazartesi , 15 Temmuz 2024
Anasayfa / Rekabet Merkezi Faaliyetler / Rekabet Merkezi “Dijital Dünya”nın kapılarını aralıyor

Rekabet Merkezi “Dijital Dünya”nın kapılarını aralıyor

Üniversite-sanayi iş birliğine katkı sağlamak için her geçen gün farklı konu başlıklarını gündemine alan URTEB, üniversite öğrencilerinin mezun olmadan önce iş dünyasının aranan isimleri olmaları konusunda destekleme devam ediyor.

Son zamanlarda üniversite öğrencilerine yönelik çalışmalarıyla sık sık gündeme gelen Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB) Rekabet Merkezi, bu defa PRWEST Global Consulting Kurucusu ve Bursada Bugün Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Yılmaz’ı ağırlayarak “Dijital Dünyaya” ışık tuttu.

Rekabet Merkezi bünyesinde oluşturulan her alana özel çalışma ekipleri, öğrencilerin ilgi alanlarını belirleyip, uygun programlara katılmalarını sağlarken, Rekabet Merkezi bu alanlardaki en yetkin ve nitelikli temsilcileri öğrencilerle buluşturuyor.

“Dijital Dünyada itibar yönetimi” konulu programın konuğu Ferdi Yılmaz, Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine, fakültenin Rekabet Merkezi Eğitim Salonu’nda ‘sosyal medya ve algı yönetimi’ konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumda “Kriz anları nasıl yönetilmeli? Kişiler ve markalar açısında itibarın önemi nedir? Olumlu itibar nasıl oluşturulur? Gibi başlıca konular ele alındı.

Dijitalleşmenin markalar ve kişiler için itibar oluşturmadaki yerinden bahseden Yılmaz, şirketlerin kriz anlarında itibarlarını, olumlu ya da olumsuz etkileyen dijital adımları nasıl attığını ve sonuçlarını örneklerle anlattı.

Programa katılan öğrenciler, sunuma yoğun ilgi gösterdi.

Rekabet.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir